Адвокат Лабунський Володимир Вікторович м. Київ, надає безкоштовну консультацію юриста та аналіз документів.

Login

 ---

Адвокат Киев Лабунский В.В. Юридические услуги когда необходим адвокат в Киеве.

---

Лабунский

Владимир Викторович

АДВОКАТ

контактные телефоны:

(044) 232-73-16

(093)185-16-04


Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Адвокат Лабунський Володимир Вікторович м. Київ, надає безкоштовну консультацію юриста та аналіз документів.

Бути адвокатом означає постійно працювати над собою, впевнено відстоювати обрану позицію, ставити перед собою законні цілі та досягати позитивного результату в кожній справі. Запорука успіху хорошого адвоката полягає не тільки у відмінному знанні тонкощів своєї професії, а також в здатності донести свою думку до оточуючих, закріпити її статтями закону і переконати всіх присутніх в залі суду в її правильності.

У Конституції України визначено значення адвокатури як організації, на яку покладено функцію захисту громадян від обвинувачення та надання правової допомоги в судах. Таким чином, покладаючи таку велику відповідальність на адвоката, держава обмежує коло осіб, які можуть бути допущені до виконання даної конституційної функції.

Кожен адвокат перед отриманням свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю приймає присягу. У подальшій роботі основні принципи, закріплені в ній, такі як принцип верховенства права, законності, незалежності, чесності стають фундаментом, на якому будується адвокатська діяльність.

У Києві
, як і в будь-якому великому місті України, кожна людина може стикнутись з непередбачуваними обставинами, і надаючи юридичні послуги Лабунський Володимир не допустить порушення Ваших прав і законних інтересів. Отримавши дві вищі освіти в найпрестижніших вищих навчальних закладах міста Києва, Лабунський Володимир здобув великий досвід у наданні якісних юридичних послуг, як громадянам, так і комерційним структурам. Надання послуг не зводиться до банального спілкування з клієнтом, для Лабунського Володимира кожен клієнт це частина його репутації і до кожного з них він знаходить індивідуальний підхід, з тим що б в мінімальні терміни забезпечити максимальний результат.

Перед тим, як вибрати адвоката і укласти з ним договір про надання юридичних послуг Вам необхідно ретельно зважити і обміркувати Ваше рішення, тому що початковий помилковий вибір може привести до серйозних наслідків в майбутньому. Звертаючись до адвоката Лабунська Володимиру, Ви можете повністю покластися на нього і довірити вирішення йому своїх проблем.

Більше багатьох слів про адвоката скажуть виграні справи, які він вів. У розділі "Судова практика" Ви можете ознайомитися з деякими рішеннями судів за участю адвоката Лабунського В.В., які вступили в законну силу.

Адвокат здійснює представництво інтересів клієнтів у господарських, цивільних, кримінальних та адміністративних судах всіх інстанцій, розробляє ефективну стратегію в займаній правової позиції, проводить юридичні консультації в різних сферах ведення підприємницької діяльності та життєдіяльності громадян.

Так склалося, що професія адвоката вважається одна з найбільш високооплачуваних і кращі адвокати Києва отримують великі гонорари за виконану роботу. І з цим не можна не погодитися, тому що за більшістю юридичних справ стоять великі суми, а часом, що найголовніше - долі людей.

Надання юридичних послуг включає в себе: 
- безкоштовну юридичну консультацію;
- безкоштовний аналіз документації та обставин справи; 
- безкоштовний виїзд до клієнта (в межах міста Києва).

E-mail: labunskyi@rambler.ru

тел.: (044) 232-73-16

моб. тел.: (093) 185-16-04

моб. тел.: (067) 747-10-95

моб. тел.: (066) 408-11-84

адреса: м. Київ, вул. Лютеранська, 3, станція метро "Хрещатик"

Joomla