Эффективный адвокат по уголовным делам Киев.

Login

 ---

Адвокат Киев Лабунский В.В. Юридические услуги когда необходим адвокат в Киеве.

---

Лабунский

Владимир Викторович

АДВОКАТ

контактные телефоны:

(044) 232-73-16

(093)185-16-04

Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Адвокат по кримінальних справах Київ

У зв'язку з прийняттям у 2012 році нового Кримінального процесуального кодексу України, адвокат став серйозним учасником кримінального провадження, але лише за умови правильного користування наданими йому кримінально-процесуальними правами. 
Ні для кого не секрет, що в Україні поширена практика незаконних методів слідства шляхом застосування агресивного психологічного тиску, як під час допитів, так і безпосередньо шляхом взяття під варту і приміщення підозрюваного в СІЗО. Адвокат в даному випадку стає для підозрюваного захисником, який здійснює його захист, насамперед від незаконного притягнення до кримінальної відповідальності і звинувачення в суді. Досить важливою новелою в новому Кримінальному процесуальному кодексі України в даному контексті стало положення про обгрунтування судом висновків заснованих лише на показах отриманих безпосередньо в судовому засіданні, а не на свідченнях наданих слідчому або прокурору (ст. 95 КПК). 
надання допомоги в кримінальних справах
Завдання адвоката у кримінальному процесі.

Основне завдання хорошого адвокат, як і лікаря - не нашкодити своєму клієнтові, адвокат завжди буде зберігати адвокатську таємницю і ні коли не піде на компроміс зі слідством, якщо це шкодить його підзахисному. Головне значення в адвокатурі, - на якій стадії підозрюваний проведе зустріч зі своїм адвокатом, - чим раніше, тим більше шансів, що найближчим часом він вийде на свободу. Багато людей не надають цьому великого значення, і спілкуючись зі слідчим на допиті без адвоката з кожним словом додають собі строк. Перші години затримання на етапі досудового розслідування є найважливішими і від них залежить, як піде далі слідство і чи буде в підсумку складено обвинувальний акт щодо особи. На даному етапі в обов'язки адвоката входить: кваліфікована консультація по кримінальній справі, вироблення стратегії поведінки на допиті і слідчих діях, прийняття рішення про необхідність проведення експертизи, пошук свідків, перевірка алібі, збір доказів, оскарження незаконних дій і рішень органів досудового слідства.
Основна мета захисника полягає у виявленні обставин, які виправдовують або пом'якшують відповідальність обвинуваченого. Кримінальний і кримінальний процесуальний закон надає великий спектр захисних заходів для адвоката у кримінальних справах при проведенні кримінального провадження. Перш за все, адвокат повинен перевірити всі можливі способи звільнення особи від кримінальної відповідальності:
- у зв'язку зі зміною обстановки (ст. 48 КК);
- закінченням строків давності (ст. 49 КК);
- з'ясувати чи підпадає особа під акт амністії (ст. 86 КК);
- чи є можливість укладення угоди про примирення з потерпілим.
Захісник повинен стати надійною опорою для свого клієнта, тому що довіра клієнта є основним стимулом для адвоката на шляху до спільного успіху.

Дуже важливо! 

Якщо Ви зіткнулися з проблемою незаконного затримання або піддаєтеся кримінальному переслідуванню з боку правоохоронних органів, Вам слід негайно звернутися до адвоката у кримінальних справах Лабунського Володимира, з тим що б своєчасно отримати кваліфіковану безкоштовну консультацію юриста і в разі необхідності юридичну допомогу в Києві! 

E-mail: labunskyi@rambler.ru

тел.: (044) 232-73-16

моб. тел.: (093) 185-16-04

моб. тел.: (067) 747-10-95

моб. тел.: (066) 408-11-84

адреса: м. Київ, вул. Лютеранська, 3, станція метро "Хрещатик"

Joomla