Господарські справи

Login

 ---

Адвокат Киев Лабунский В.В. Юридические услуги когда необходим адвокат в Киеве.

---

Лабунский

Владимир Викторович

АДВОКАТ

контактные телефоны:

(044) 232-73-16

(093)185-16-04

Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Адвокат по господарських справах Київ

Одним з основних напрямків діяльності адвоката Володимира Лабунського є надання правових послуг юридичним особам з господарських питань. В ході тривалого періоду роботи юристом на підприємстві, йому доводилося стикатися з різними ситуаціями з відстоювання інтересів компанії перед державними фіскальними органами, в тому числі в господарському суді міста Києва. 
Малий і середній бізнес в силу фінансових причин не можуть дозволити утримання в штаті юриста. У зв'язку з цим, в ході господарської діяльності підприємство, не маючи кваліфікованого юриста, може зіткнутися з виникненням спірних питань зі своїми контрагентами. Найчастіше господарський спір це результат неякісно проведеної роботи по складанню договору, але про причини слід думати пізніше, спочатку необхідно запобігти або мінімізувати негативні наслідки такого договору. Також, причиною виникнення господарського спору є непорядність однієї зі сторін договору, яка відмовляється оплачувати товар або послуги, або не виконує умов договору. 
господарські справи в суді
Особливості господарського процесу.

Перш ніж звернутися до суду, необхідно здійснити комплекс заходів для досудового вирішення конфлікту, що склався. У більшості випадків це є ефективним способом досягнення позитивного результату, не вдаючись до подачі позову. Тим не менш, багато юристів нехтують даною можливістю досудового врегулювання господарських розбіжностей і таким чином позбавляють себе доказової бази в подальшому, тому що особливістю господарського процесу є те, що основна доказова база в суді формується на основі письмових документів. Це означає, що такі докази, як покази свідків, застосовувані в кримінальному провадженні, в господарському процесі не мають доказової сили. Також, слід зазначити, що сторонами господарського процесу є виключно юридичні особи незалежно від форми власності та суб'єкти підприємницької діяльності.
Справедливо вважається, що господарські суди є найбільш дисциплінованими, в силу необхідності розгляду справи у визначений термін, який становить два місяці. За такий короткий термін справа повинна бути повністю розглянуто в суді і по ньому має бути винесене рішення. З цієї причини, на адвоката у господарських справах покладається обов'язок по грамотному складанню позовної заяви, тому що в разі припинення розгляду справи повторне звернення вже не допускається.
Ведення господарської справи в суді вимагає від адвоката не тільки знань юриспруденції та основ господарського процесуального кодексу, але і необхідності бути кваліфікованим фахівцем в економічній сфері, бухгалтерському обліку, податковому, корпоративному праві.
Звертаючись до адвоката Володимира Лабунського Ви можете бути впевнені, що позовна заява буде складена належним чином і Ваші інтереси в господарському суді будуть захищені в повному обсязі. 

E-mail: labunskyi@rambler.ru

тел.: (044) 232-73-16

моб. тел.: (093) 185-16-04

моб. тел.: (067) 747-10-95

моб. тел.: (066) 408-11-84

адреса: м. Київ, вул. Лютеранська, 3, станція метро "Хрещатик"

Joomla