Інтелектуальні справи

Login

 ---

Адвокат Киев Лабунский В.В. Юридические услуги когда необходим адвокат в Киеве.

---

Лабунский

Владимир Викторович

АДВОКАТ

контактные телефоны:

(044) 232-73-16

(093)185-16-04

Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Адвокат по інтелектуальним справам Київ

Інтелектуальна діяльність це творча діяльність кожної індивідуальної людини. Літературні тексти, вірші, музика, напевно, найпопулярніші види інтелектуальної діяльності, які зустрічаються всюди. Кожен створений продукт підлягає захисту авторським правом, насамперед від незаконного використання, копіювання, відтворення, тобто від одержання вигоди без дозволу автора.

Передача права на твір відбувається шляхом укладення авторського договору на певних умовах. У договорі прописуються: спосіб, період, територія використання твору, розмір винагороди автору і т.д. Якщо особа, яка створила твір чи статтю, зробило це на підставі трудових відносин з підприємством, тоді право на даний твір належить в рівній мірі обом суб'єктам, якщо інше не передбачено договором між автором і компанією.

Необхідно також відзначити існування суміжних прав, які пов'язані з авторськими правами. Суміжні права це права похідні від авторського права, які здійснюються у формі виконання, фонограми і трансляції. Захист суміжних прав спрямована на заборону копіювання виконання артиста, тиражування фонограми, ретрансляції телевізійних передач.

Для того, що б убезпечити свій твір в майбутньому і не допустити його незаконного використання, були введені знаки, які вказуються на творі. Знак © означає захист авторського права. Знак ® означає захист товарного знака/марки. Для позначення захисту суміжних прав використовується знак ℗.

Незаконне використання авторських і суміжних прав, можуть спричинити не тільки цивільну, але також і кримінальну відповідальність, а саме:

- порушення авторського і суміжних прав (ст. 176 КК України);

- порушення прав на винахід, промисловий зразок (ст. 177 КК України).

Також цікавий, за своїм явищем, такий вид порушення авторського права, як «кіберсквоттинг». Це вже давно не новий вид авторського піратства, але все ще актуальний. Суть його полягає у навмисній реєстрації доменного імені схожого з назвою відомої торговельної марки. Природно, що торговельна марка має перевагу по відношенню до доменного імені, і в суді правда буде на стороні власника торговельної марки, але деякі відомі компанії воліють викупити домен у «кіберсквоттера», без звернення до судових органів.E-mail: labunskyi@rambler.ru

тел.: (044) 232-73-16

моб. тел.: (093) 185-16-04

моб. тел.: (067) 747-10-95

моб. тел.: (066) 408-11-84

адреса: м. Київ, вул. Лютеранська, 3, станція метро "Хрещатик"

Joomla