Цивільні справи

Login

 ---

Адвокат Киев Лабунский В.В. Юридические услуги когда необходим адвокат в Киеве.

---

Лабунский

Владимир Викторович

АДВОКАТ

контактные телефоны:

(044) 232-73-16

(093)185-16-04

Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Адвокат по цивільних справах Київ
 
Судова практика у цивільних справах має на меті приймати рішення у випадках оспорюваного або порушеного права за допомогою провадження, передбаченого Цивільним процесуальним кодексом України, і ці рішення мають обов'язковий характер. Треба відзначити, що судові органи орієнтуються виключно на верховенство права, при цьому закон визначає для судової практики відповідні межі. Судова практика відрізняється тим, що вона не може діяти за власною ініціативою, а тільки при наявності звернення, прийнятність якого для розгляду в загальному суді визначається законом. У правовому лексиконі це виражається таким принципом: "Де немає скаржника, там немає судді". Навіть тоді, коли звернення вважається обгрунтованим або відносно заявника дійсно вчинено несправедливі дії, суд може прийняти рішення на користь заявника тільки в тому випадку, якщо його звернення відповідає всім передумовам судового розгляду. Така зв'язаність процесуальним правом грунтується на принципі правової безпеки.

Помощь по гражданским делам КиевВ яких судах розглядаються цивільні справи.

Цивільні справи розглядаються, в так званих, загальних судах. За територіальною юрисдикцією вони поділяються на: районні, районні в містах, міські та міськрайонні. Такі суди розглядають не тільки цивільні справи, - до їх компетенції належать також кримінальні справи і справи про адміністративні правопорушення. На загальні суди припадає величезна кількість судових процесів, тому вони вважаються найбільш завантаженими. Більшість справ, які розглядаються в загальних судах, відносяться до цивільних справ, і хоча згідно Цивільного процесуального кодексу України термін розгляду одноєї цивільної справи не повинен перевищувати 2 місяці, розгляд такої справи може затягнутися на довгі роки. До цивільних справах слід віднести безпосередньо самі цивільні, і крім того: сімейні, житлові, земельні, трудові, банківські, страхові, інтелектуальні, спадкові справи.

Хто може бути представником у загальному суді.

У цивільних справах представником може бути не обов'язково адвокат, як наприклад, в кримінальному процесі, їм може бути будь-яка особа, яка досягла 18 років і має повноваження на представництво інтересів сторони справи в суді. Також, особа самостійно може відстоювати свої інтереси в суді, не вдаючись до допомоги юриста або адвоката. Проте, людині без юридичних знань і досвіду ведення судового процесу буде складно протистояти як окремому опонентові, так і судової машині в цілому. В таких випадках необхідно звертатися до адвоката з досвідом ведення цивільних справ, тому що багато факторів в даній сфері впливають на позитивний результат справи.

Значення адвоката у цивільному судочинстві.

Ненадання необхідних доказів до моменту судового розгляду може привести надалі до неприйняття їх судом і відповідно до програшу. Величезне значення має якісно складена позовна заява, вона не повинна перевищувати розумних розмірів, немає необхідності копіювати в неї всі статті з Цивільного кодексу, тому що у суддів немає часу перечитувати позови з великою кількістю інформації, яка не відноситься до справи. Неправильно складена позовна заява може привести як мінімум до повернення її позивачу, або ж до відмови в її задоволенні. Можна сказати, що грамотно складена позовна заява це 80% успіху в суді. Необхідно зазначити, що основу справи становлять лише юридичні факти, які можуть бути покладені в основу позову.

Адвокат по цивільним справах Лабунський В.В. має досвід ведення справ різної складності, і звик відстоювати інтереси своїх клієнтів, насамперед у судах першої інстанції, з тим, що б заощадити їхні кошти і не затягувати термін судової тяжби на тривалий період.E-mail: labunskyi@rambler.ru

тел.: (044) 232-73-16

моб. тел.: (093) 185-16-04

моб. тел.: (067) 747-10-95

моб. тел.: (066) 408-11-84

адреса: м. Київ, вул. Лютеранська, 3, станція метро "Хрещатик"

Joomla