Услуги опытного адвоката в Киеве

Login

 ---

Адвокат Киев Лабунский В.В. Юридические услуги когда необходим адвокат в Киеве.

---

Лабунский

Владимир Викторович

АДВОКАТ

контактные телефоны:

(044) 232-73-16

(093)185-16-04

Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Лабунський Володимир Вікторович

основна інформація про адвокатаАдвокат

Основна спеціалізація: кримінальне, господарське, корпоративне, банківське і страхове право, M&A (злиття та поглинання), нерухомість.

Освіта:
- Національний університет «Києво-Могилянська академія», LL.M, диплом магістра права за спеціальністю «Правознавство», 2014. 
- Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана, диплом спеціаліста за спеціальністю «Економіка підприємства», 2008.

Знання мов: українська, російська, англійська.

Членство в организаціях: Національна асоціація адвокатів України, 2012.

Досвід:

Адвокат Лабунський В.В. розпочинав свою трудову діяльність з 2006 року в банківській сфері, займаючи посаду начальника підрозділу банка. Після роботи у банку, з 2009 року працював юристом групи компаній гірничодобувної промисловості, яка займається дистрибуцією та зовнішньоекономічною діяльністю, консультував великі холдинги з питань житлової та нежитлової нерухомості.
З 2012 року після отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю, розпочав надавати юридичні послуги, захищати права та законні інтереси громадян та юридичних осіб у всіх органах і судах всіх інстанцій. В переліку його клієнтів представлені банківські заклади, комерційні організації не лише України, але й країн ближнього зарубіжжя. Протягом восьми років успішної юридичної практики у господарському, адміністративному, кримінальному, цивільному судових процесах були виграні десятки справ різної складності, в т.ч. справи по особливо тяжким злочинам в економічній сфері.

Кредо: кваліфікована юридична допомога, заснована на багаторічному досвіді і високому професіоналізмі. Застосування ефективних способів правового захисту по всім категоріям справ.
Диплом адвоката в НаУКМА Диплом спеціаліста в КНЕУСвідоцтво адвокаталекції компанії Avellum Partners


E-mail: labunskyi@rambler.ru

тел.: (044) 232-73-16

моб. тел.: (093) 185-16-04

моб. тел.: (067) 747-10-95

моб. тел.: (066) 408-11-84

адреса: м. Київ, вул. Лютеранська, 3, станція метро "Хрещатик"

Joomla