Сімейні справи

Login

 ---

Адвокат Киев Лабунский В.В. Юридические услуги когда необходим адвокат в Киеве.

---

Лабунский

Владимир Викторович

АДВОКАТ

контактные телефоны:

(044) 232-73-16

(093)185-16-04

Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)
Адвокат по сімейних справах Київ
 
Основне призначення сімейного кодексу України є захист основ шлюбу, шляхом визначення прав і обов'язків подружжя, регулювання взаємовідносин між дітьми та батьками, усиновителями, а також іншими родичами. 
Необхідно зазначити, що частина взаємин, які традиційно вважаються сімейними, такі як: спадок, право спільної власності, довічне утримання, обмеження дієздатності, законодавець закріпив в цивільному кодексі України, а наприклад право спільного проживання - в житловому кодексі України. Це пов'язано з тим, що сімейний кодекс регулює оснобисті немайнові та майнові правовідносини в сімейній сфері. У той час як цивільний кодекс України є одним з основних галузевих кодексів, що охоплює величезний пласт відносин між громадянами України, а житловий кодекс регулює правовідносини в житловій сфері.
сімейні взаємини після розлучення
В чому різниця між зареєстрованим та цивільним шлюбом?

Шлюб, згідно сімейного кодексу України, є добровільним союзом між чоловіком і жінкою, який зареєстрований в органах цивільної реєстрації. Тобто, багато хто поставить питання а, що якщо шлюб не зареєстрований, тоді він не є законним, але ж багато пар проживають тривалий час без штампа в паспорті? Все вірно, є таке поняття як спільне проживання, спільне ведення господарства, але воно не закріплює прав і обов'язків подружжя. Поки все добре, і немає спільних дітей реєстрація шлюбу ніби як би і не потрібна. Питання виникають, коли необхідно встановити батьківство дитини, стягнути аліменти, визначити право на спільно нажите майно в шлюбі, позбавити батьківських прав особу, яка не виконує батьківські функції. 
Сім'я це осередок суспільства і іноді трапляється так, що шлюб підлягає розірванню. Розірвання шлюбу, розподіл майна, визначення місця проживання дітей, в більшості випадків є морально складною процедурою. Для того, що б мінімізувати конфліктність під час розірвання шлюбу, Вам слід звернутися до адвоката по сімейних справах, адже адвокат, крім того, що є відмінним юристом ще й психолог, який стане третьою особою у вирішенні даного конфлікту. 
Превентивним заходом у разі розірвання шлюбу є укладення шлюбного контракту. По-суті, це договір між подружжям, який регулює майнові взаємовідносини між ними в разі розлучення. Даний вид договору набув популярності зважаючи на його практичність і прагматичність, але при його укладенні необхідно все зважити ретельно, адже шлюбний контракт завіряється нотаріально і односторонньому розірванню не підлягає.

Адвокат по сімейних справах Лабунський Володимир допоможе розібратися Вам в тонкощах шлюбних взаємин і підкаже оптимальний варіант вирішення сімейної проблеми! 

E-mail: labunskyi@rambler.ru

тел.: (044) 232-73-16

моб. тел.: (093) 185-16-04

моб. тел.: (067) 747-10-95

моб. тел.: (066) 408-11-84

адреса: м. Київ, вул. Лютеранська, 3, станція метро "Хрещатик"

Joomla