Фінансові справи

Login

 ---

Адвокат Киев Лабунский В.В. Юридические услуги когда необходим адвокат в Киеве.

---

Лабунский

Владимир Викторович

АДВОКАТ

контактные телефоны:

(044) 232-73-16

(093)185-16-04

Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Адвокат у фінансових справах Київ

Фінансовий сектор економіки це динамічна, що швидко розвивається та піддається зовнішнім геополітичним впливам сфера. Проблеми, що виникають у фінансовому секторі, негативно відображаються не тільки на громадянах і корпоративних фінансових інститутах, і на макроекономіці країни в цілому, тому дана тема є дуже актуальною і вимагає до себе найпильнішої уваги.

Під фінансовими справами увагу в першу чергу привертають банківські, страхові спори, крім того, питання, в туристичній сфері, а також питання, які виникають при створенні інвестиційних проектів, управлінні активами, фінансуванні бізнесу. Суперечки протиборчих сторін, розвиток електронної комерційної діяльності, створення віртуальних фінансових компаній, ці та інші обставини повинні враховуватися при виборі досвідченого консультанта у фінансовому секторі.

 

Спори в банківській сфері.

Банківська сфера в умовах нестабільної економіки є найбільш схильною негативним впливам. Коливання курсу долара призводять до порушення балансу між позичальниками і вкладниками банківських установ, що є наслідком припинення погашення валютних кредитів одними, і відповідно, невиплат депозитів іншим. Таким чином, перш ніж укласти договір банківського вкладу необхідно провести аналіз банку на предмет його фінансового стану, наявності у складі учасників фонду гарантування вкладів, перевірки репутації на основі відгуків клієнтів. У разі якщо банківська установа буде визнано банкрутом, вкладнику підлягає відшкодування гарантована сума в розмірі, який визначений Законом України «Про систему гарантування вкладів фізичних осіб». Однак не підлягає відшкодуванню сума за вкладами, підтвердженими ощадними (депозитними) сертифікатами на пред'явника, вкладами у банківських металах, також слід врахувати, що даний закон не поширюється на вклади юридичних осіб.

Позичальники в іноземній валюті стикаються з необхідністю погашення раніше взятих кредитів, реструктуризацією діючої заборгованості. На цьому тлі з'явилася велика кількість факторингових компаній, що купують у банків значні портфелі проблемних кредитів з великим дисконтом і в подальшому проводять агресивну політику щодо позичальника та поручителя. Для позичальника, в такому випадку, необхідно проводити переговори з банком, що б здійснити реструктуризацію заборгованості або списати частину заборгованості у разі повного погашення кредиту.

 

Спори в страховій сфері.

Одними з найбільш масових суперечок в страховій сфері є суперечки у зв'язку з невиплатою страховою компанією відшкодування по страховому випадку. Також, дуже поширеними є суперечки щодо відшкодування шкоди в порядку регресу. Для уникнення негативних наслідків в подальшому, на початковому етапі необхідно проведення фінансового аналізу страхової компанії і уважного вивчення договору страхування. Перед зверненням до суду важливо мати повний комплект документів, а також залучити досвідченого адвоката, який буде стягувати страхове відшкодування.


E-mail: labunskyi@rambler.ru

тел.: (044) 232-73-16

моб. тел.: (093) 185-16-04

моб. тел.: (067) 747-10-95

моб. тел.: (066) 408-11-84

адреса: м. Київ, вул. Лютеранська, 3, станція метро "Хрещатик"

Joomla