Справи по нерухомості

Login

 ---

Адвокат Киев Лабунский В.В. Юридические услуги когда необходим адвокат в Киеве.

---

Лабунский

Владимир Викторович

АДВОКАТ

контактные телефоны:

(044) 232-73-16

(093)185-16-04

Russian (CIS)Ukrainian (UA)English (United Kingdom)

Адвокат з нерухомості Київ

Кожен місяць у Києві виставляють на продаж десятки тисяч об'єктів нерухомості: квартир, приватних будинків, земельних ділянок. З цієї кількості пропозицій відповідно проводяться тисячі операцій по передачі майнових прав, а саме: купівлі-продажу, дарування, обміну, заповіту. Ні для кого не секрет, що придбання квартири несе певні переживання і побоювання. Ризики можуть виникати на різних етапах, починаючи від придбання квартири з неузаконеним переплануванням, яка може надалі стати проблемою з органами технічної інвентаризації так і придбання квартири, яка знаходиться в заповіті або передана у довічне утримання, що може спричинити її вилучення у покупця. Для проведення операції в правовому полі, а також для гарантії безпеки придбаного майна обов'язково потрібен юрист або адвокат з нерухомості.


Супровід угод з нерухомості

 Перш ніж Ви вирішили придбати відповідну житлову нерухомість необхідно перевірити документи. Важливо звернути увагу на те, що якщо квартира продається кілька разів за поточний рік, значить, вона проблемна і необхідно відмовитися від її придбання. Раніше, для того, що б продати квартиру необхідно отримання витягу з БТІ, якого доводилося чекати місяцями, зараз така необхідність відпала, тому що з початку 2013 став діяти єдиний Держ. реєстр майнових прав на нерухомість, і нотаріус самостійно проводить реєстрацію придбаної квартири. Однак, створений реєстр не містить минулих даних по нерухомості, тому що дані з БТІ не перенесені в нього автоматично, і для того, що б переконатися, що квартира раніше перепродувалася на законних підставах, і перепланувань та інших порушень за нею не було, можна перестрахуватися і замовити витяг з БТІ. Але і це ще не все, нотаріус під час операції вносить квартиру в реєстр, і перевіряє її на наявність арешту, заборони на відчуження, податкової застави, іпотеки. Зрозуміло, що якщо реєстр новий, тоді в ньому, може не виявитися всієї інформації за бажаною нерухомості, крім того, в ньому не вказана перевірка за заповітами. Тому, для того, що б значна купівля пройшла без подальших судових розглядів необхідно ретельно перевіряти всі нюанси перед угодою.


Поділ майна

Після розірвання шлюбу в більшості випадків виникає необхідність розділу набутого за час спільного проживання нерухомого майна. І тут не має значення, купівля квартири була здійснена під час офіційного шлюбу або під час «громадянського». Іноді, що б довести, що нерухомість була придбана не в зареєстрованому шлюбі, а під час спільного ведення господарства, вдаються до показів свідків, в першу чергу сусідів і родичів. Також свідченням спільного ведення господарства може служити наявність спільних дітей, а саме прийняття участі у їх вихованні: декретну відпустку, облаштування в дитячий садок, школу, привід в дитячі секції тощо Як правило, суд, встановивши, що нерухомість була придбана під час проживання, виносить рішення про розділ квартири в рівних частках. У разі якщо кошти, за які вона придбана, належать одному з подружжя, наприклад з продажу, подарованої або успадкованої квартири, тоді в суді вже можна довести право власності на придбану квартиру. Крім того, при розділі майна потрібно враховувати дієздатність одного з подружжя, наявність дітей, а також інші фактори.


Якщо Ви вирішили придбати нерухомість або провести розділ майна, тоді Вам слід звернутися до адвоката Лабунська В.В., який надасть безкоштовну консультацію та аналіз документів у Києві за вказаним об'єктом нерухомості.


E-mail: labunskyi@rambler.ru

тел.: (044) 232-73-16

моб. тел.: (093) 185-16-04

моб. тел.: (067) 747-10-95

моб. тел.: (066) 408-11-84

адреса: м. Київ, вул. Лютеранська, 3, станція метро "Хрещатик"

Joomla